Nasz zespół

Małgorzata Kossut

Lekarz Małgorzata Kossut ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Posiada specjalizację w dziedzinie medycyny ogólnej. Od 2005 roku prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti–Ageing. Posiada liczne dyplomy ukończenia zaawansowanych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Od dwunastu lat bierze udział w międzynarodowych kongresach medycznych. Prowadzi szkolenia z medycyny estetycznej dla lekarzy jako certyfikowany trener firmy TEOXANE.

Zobacz OPINIEPORTALE MEDYCZNE, MEDIADYPLOMY.

nasz zespół Małgorzata Kossut portret
nasz zespół – Małgorzata Kossut

Adam Kossut

Z wykształcenia lekarz, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Wieloletni praktyk medycyny rodzinnej i stylu życia. Współwłaściciel gabinetu medycyny estetycznej Klinika dr Kossut. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik wielu konferencji z zakresu leczenia chorób cywilizacyjnych, profilaktyki zdrowia, medycyny stanów nagłych. Należy do Polskich Towarzystw Naukowych Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Medycyny Stylu Życia oraz Medycyny Estetycznej i AntiAging.

W Klinice dr Kossut pracuje od 2017 roku. Wiedzę i doświadczenie w medycynie estetycznej zdobywał pod okiem swojej Mamy dr Małgorzaty Kossut oraz na sympozjach i warsztatach w centrach szkoleniowych w Polsce i na świecie. Razem z dr Małgorzatą tworzą świetny zespół. Przyświeca im holistyczne, całościowe podejście do problemów swoich pacjentów, dzięki czemu czują się oni zaopiekowani i usatysfakcjonowani naturalnymi rezultatami.

Prywatnie dr Adam Kossut trenuje sport od najmłodszych lat. Idea regularnych treningów i dbania o zdrowie towarzyszy mu w każdym aspekcie jego pracy. Zdolności manualne, precyzja i szeroka wiedza pozwalają mu na osiąganie niesamowitych efektów swojej pracy, którą często porównuje do rzeźbienia i sztuki.

Zobacz OPINIEPORTALE MEDYCZNE, MEDIADYPLOMY.

nasz zespół Adam Kossut portret
nasz zespół – Adam Kossut

Antonina Respondek

Lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie stażu podyplomowego, po którym planuje rozpocząć specjalizację z chirurgii ogólnej. Słuchaczka renomowanych studiów podyplomowych na kierunku medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Od 2018 roku związana z Kliniką dr Kossut.

Ślązaczka o niezależnym poczuciu humoru, od 10 lat mieszkająca w Warszawie. Uwielbia być w drodze. Zaczynała od studiowania w szkole teatralnej, jednak dopiero w medycynie odnalazła swoje powołanie i pasję. Jej ulubione zajęcie to organizowanie niskobudżetowych wycieczek i odkrywanie nowych miejsc w gronie najbliższych przyjaciół.

Zobacz DYPLOMY.

naz zespół Antonina Respondek portret
nasz zespół – Antonina Respondek