Platforma SpaDEEP (3)

Opis urządzenia

Zaawansowane rozwiązanie do modelowania i odmładzania skóry

Nowa, nieinwazyjna platforma SpaDEEP wykorzystuje skoncentrowaną energię cieplną fal radiowych do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry.

Technologia AlmaWave 40,68 MHz, zastosowana w urządzeniu indukuje ogrzewanie objętościowe w skórze, kurcząc włókna kolagenowe i stymulując powstawanie nowego kolagenu (neokolageneza), poprawiając ich grubość i ułożenie w skórze właściwej.

Platforma SpaDEEP rozwiązanie oferuje wiele innowacji, a w tym, między innymi:

  • 2 złącza aplikatora zapewniające najwyższą elastyczność i wygodę dla pacjenta,
  • kontrola głębi nowej generacji oferująca 4 poziomy penetracji w głąb tkanek,
  • konfigurowane procedury leczenia,
  • ergonomiczne końcówki aplikatora umożliwiające uzyskanie lepszych wyników i wiele innych.

SpaDEEP przenika głęboko w skórę i leczy wiele różnych objawów, osiągając niezwykłe i widoczne rezultaty modelowania, odmładzania i ujędrniania.

Modelowanie sylwetki i twarzy

Platforma SpaDEEP skutecznie poprawia kształt i kontury różnych obszarów twarzy i ciała.

Platforma SpaDEEP Alma Lasers
Platforma SpaDEEP Alma Lasers

Cellulit

Połączenie energii fal radiowych i masażu mechanicznego zwiększa metabolizm tkanki tłuszczowej, redukując objętość komórek tłuszczowych, stymulując drenaż limfatyczny i wyraźnie wygładzając teksturę skóry.

Ujędrnianie skóry

Niedoskonałości skóry związane z wiekiem, w tym zmarszczki, drobne zmarszczki, nierównomierny koloryt i zwiotczenie skóry, ulegają znacznej poprawie.

SpaDEEP głowica Pixel RF
głowica Pixel RF

Resurfacing i odmładzanie skóry

Użycie ukierunkowanej technologii MICROPLASMA RF pozwala na wygładzenie i wyrównanie nierównomiernego kolorytu skóry, rozstępów, powierzchniowej pigmentacji oraz grubej, nierównej tekstury skóry.

Korzyści

  • regulacja głębokości – ukierunkowane leczenie na wielu głębokościach penetracji pozwala na większą kontrolę nad zabiegiem i uzyskanie lepszych wyników, przy zachowaniu nienaruszonej tkanki otaczającej,
  • bezpieczne i skuteczne – bezpieczny i skuteczny dla wszystkich rodzajów skóry, w tym cienkich i delikatnych okolic twarzy, szyi i dekoltu,
  • najwyższa elastyczność – optymalna regulacja umożliwia dopasowanie aplikatorów, procedur i głębokości zabiegu do każdego pacjenta i obszaru zabiegu, co pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów,
  • komfort pacjenta – system stopniowego ogrzewania i zintegrowanego chłodzenia zaprojektowano z myślą o zwiększeniu komfortu pacjenta w trakcie całego zabiegu,
  • brak okresu rekonwalescencji – pacjenci mogą wznowić normalną aktywność zaraz po leczeniu.
SpaDEEP głowica Unibody
SpaDEEP głowica Unibody
SpaDEEP głowica Uniface
głowica Uniface