Odmłodziłam suchą skórę twarzy

Oczami pacjentki

Mam 36 lat. Niedawno zauważyłam, że moja skóra twarzy stała się bardziej wiotka, sucha i „bez życia”. W Internecie czytałam o wielu metodach odmładzających skórę, ale nie wiedziałam czym się różnią i która będzie najlepsza dla mnie.

Dopiero doktor Adam Kossut wyjaśnił mi, jakie są między nimi różnice i dlaczego akurat mezoterapia Prostrolane Natural będzie dla mnie odpowiednia. Ten preprat nie tylko nawilża skórę, ale dzięki peptydom ujędrnia ją i powoduje, że wygląda się młodziej.

Pan doktor zalecił mi kurację z 3 zabiegów co 3 tygodnie. Uprzedził, że 2–3 dni po zabiegu mogą utrzymywać się niewielkie grudki po nakłuciach.

Przed zabiegiem znieczulono mi skórę twarzy kremem. Zabieg polegał na ostrzyknięiu twarzy malutką igiełką, co nie było bolesne, no może w górnej części policzków. Pierwsze dwa zabiegi miałam robione iglą, a trzeci kaniulą. Nie mogłam sobie pozwolić na ślady po igle, a kaniula takich śladów nie zostawia.

Doktor Adam uprzedził mnie, że na efekt trzeba będzie poczekać 2–3 miesiące, ale już 2 tygodnie po trzecim zabiegu moje koleżanki zauważyły różnicę. Moja skóra twarzy zdecydowanie zaczęła lepiej wyglądać. Stała się bardziej nawilżona, gładsza.

Polecam ten zabieg każdej kobiecie!

O zabiegu

konsultacja20 minut, bezpłatna
znieczuleniekrem znieczulający, 45 minut
zabieg30 minut
preparatProstrolane Natural
wizyta kontrolnapo 3 tygodniach (kolejny zabieg)
cena650 zł *)
trwałość efektu10–12 miesięcy

*) cena obowiązywała w dniu wykonania opisanego zabiegu, aktualne ceny podane są w cenniku zabiegów.