Odmłodziłam suchą skórę twarzy

Oczami pacjentki – odmłodziłam suchą skórę twarzy

Mam 36 lat. Niedawno zauważyłam, że moja skóra twarzy stała się bardziej wiotka, sucha i „bez życia”. W Internecie czytałam o wielu metodach odmładzających skórę, ale nie wiedziałam czym się różnią i która będzie najlepsza dla mnie.

Dopiero doktor Adam Kossut wyjaśnił mi, jakie są między nimi różnice i dlaczego akurat mezoterapia Prostrolane Natural będzie dla mnie odpowiednia. Ten preparat nie tylko nawilża skórę, ale dzięki peptydom ujędrnia ją i powoduje, że wygląda się młodziej.

Pan doktor zalecił mi kurację z 3 zabiegów co 3 tygodnie. Uprzedził, że 2–3 dni po zabiegu mogą utrzymywać się niewielkie grudki po nakłuciach.

Przed zabiegiem znieczulono mi skórę twarzy kremem. Zabieg polegał na ostrzyknięciu twarzy malutką igiełką, co nie było bolesne, no może w górnej części policzków. Pierwsze dwa zabiegi miałam robione igłą, a trzeci kaniulą. Nie mogłam sobie pozwolić na ślady po igle, a kaniula takich śladów nie zostawia.

Doktor Adam uprzedził mnie, że na efekt trzeba będzie poczekać 2–3 miesiące, ale już 2 tygodnie po trzecim zabiegu moje koleżanki zauważyły różnicę. Moja skóra twarzy zdecydowanie zaczęła lepiej wyglądać. Stała się bardziej nawilżona, gładsza.

Odmłodziłam suchą skórę twarzy. Polecam ten zabieg każdej kobiecie!

Oczami pacjentki - Marylin Monroe
Odmłodziłam suchą skórę twarzy

O zabiegu

konsultacja20 minut, bezpłatna
znieczuleniekrem znieczulający, 45 minut
zabieg30 minut
preparatProstrolane Natural
wizyta kontrolnapo 3 tygodniach (kolejny zabieg)
cena650 zł *)
trwałość efektu10–12 miesięcy
historia: Odmłodziłam suchą skórę twarzy

*) cena obowiązywała w dniu wykonania opisanego zabiegu, aktualne ceny podane są w cenniku zabiegów.