Nasz zespół

Małgorzata Kossut

Lekarz Małgorzata Kossut ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Od 2005 roku prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti–Ageing. Posiada liczne dyplomy ukończenia zaawansowanych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Od dwunastu lat bierze udział w międzynarodowych kongresach medycznych. Prowadzi szkolenia z medycyny estetycznej dla lekarzy jako certyfikowany trener firmy TEOXANE.
Zobacz OPINIEPORTALE MEDYCZNE, MEDIADYPLOMY.

Małgorzata Kossut portret

Adam Kossut

Lekarz Adam Kossut ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2012 roku. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti–Ageing oraz Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Jest asystentem I Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu medycznego. Wiedzę i doświadczenie w medycynie estetycznej zdobywa pod okiem dr Małgorzaty Kossut oraz na sympozjach i warsztatach w centrach szkoleniowych Klinika Ambroziak i Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging FENICE.
Zobacz OPINIEPORTALE MEDYCZNE, MEDIADYPLOMY.

Adam Kossut portret

Julita Myszkowska

Mgr Julita Myszkowska ukończyła dwuletnie studia kosmetyczne i trzyletnią szkołę medyczną, gdzie poznała anatomię i fizjologię. Otrzymała certyfikaty ukończenia szkoleń z zakresu kosmetologii. Asystuje lekarzowi w zabiegach medycyny estetycznej. Samodzielnie wykonuje zabiegi odmładzające skórę. Prowadzi telefoniczne konsultacje i zapisy na wizyty. Z Kliniką dr Kossut jest związana od 5 lat.
Zobacz DYPLOMY.

Julita Myszkowska portret

Małgorzata Betlejewska

Małgorzata Betlejewska po maturze szlify zawodowe zdobywała w Irlandii pracując w handlu aż od osiągnięcia stanowiska menadżera sprzedaży. Po powrocie do kraju pracowała jako koordynator pacjenta w prywatnych klinikach. Zajmuje się rejestracją wizyt, udziela fachowych porad telefonicznych oraz asystuje lekarzowi przy zabiegach. Prywatnie szczęśliwa żona oraz mama sześciolatki, a jej pasją jest taniec i włoska kuchnia.

Małgorzata Betlejewska portret

Antonina Respondek

Antonina Respondek jest studentką VI roku kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktywnie uczestniczy w studenckich konferencjach naukowych. Należy do Studenckiego Koła Naukowego Chirurgii Plastycznej. Wiedzę oraz umiejętności zdobywa w ramach praktyk i wolontariatu. Uczestniczy w pracach zespołu Kliniki dr Kossut asystując lekarzowi w zabiegach medycyny estetycznej. Prywatnie miłośniczka kina, sztuki, podróży, zwierząt i wysokich obcasów.

Antonina Respondek portret