Bezbolesne powiększanie ust

Być jak Julia Roberts

Piękne usta, tak jak oczy, zwracają uwagę. Pełne, jędrne, o doskonałych proporcjach i kształcie stanowią o atrakcyjności tak kobiet jak i mężczyzn.

Powiększanie ust w zasadzie dotyczy kilku sytuacji: korekta konturu, podniesienie kącików ust, zwiększenie objętości wargi górnej i dolnej. Za pomocą tego zabiegu można poprawić także symetryczność ust, ich kolorystykę oraz wielkość.

Na czym polega zabieg?

Zabieg powiększanie ust polega na podaniu wypełniacza cienką kaniulą, której zastosowanie wyraźnie zmniejsza ryzyko zasinień oraz skraca czas rekonwalescencji do 2–3 dni. Zabieg zazwyczaj przeprowadzamy stosując preparat Teosyal.

Przez kilka godzin po zabiegu należy unikać ekspresyjnego układania warg, ich ekspozycji na wysokie temperatury, promienie słoneczne. Wskazane jest także unikanie wysiłku fizycznego.

bezbolesne powiększanie ust
Bezbolesne modelowanie ust

Znieczulenie komputerowe

Ze względu na wrażliwość tych miejsc twarzy pacjentom proponujemy całkowite znieczulenie stomatologiczne nowatorską metodą komputerową Magic Wand. Taki rodzaj znieczulenia jest całkowicie niebolesny i komfortowy, podobnie jak cały zabieg modelowania ust.

Magic Wand to innowacyjna technologia podawania leku miejscowo znieczulającego. Zamiast standardowej strzykawki i igły mamy urządzenie komputerowe z mikroprocesorem, który reguluje podaż leku poprzez kontrolę ciśnienia i prędkości. Zabieg przeprowadzany jest oczywiście przez lekarza, dalej z wykorzystaniem bardzo cienkiej igły, jednak ból i dyskomfort spowodowany rozpieraniem tkanek przez lek jest nieobecny.

Co odczuwa pacjent podczas znieczulenia do zabiegu powiększania ust w Klinice dr Kossut? Nic. I to jest idealne znieczulenie 🙂

Efekty zabiegu

Przeciwwskazania

Powiększanie ust, korekta jak każdy zabieg z użyciem wypełniacza ma przeciwwskazania. W szczególności są to:

  • Ciąża
  • Laktacja
  • Infekcje skórne w okolicach ust
  • Opryszczka
  • Choroby układu immunologicznego
  • Alergia na preparat

Efekt odległy

W zależności o użytego preparatu oraz jego ilości efekt utrzymuje się 8–12 miesięcy.

Urządzenie Magic Wand bezpolesne znieczulenie do zabiegu Powiększanie ust
Urządzenie Magic Wand do znieczulenia komputerowego